Monter

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Zakład Usług Technicznych Energetyki Cieplnej ZUTEC Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Radom

Zakład Usług Technicznych Energetyki Cieplnej ZUTEC Sp. z o.o. działa od 1994 roku. Od początku działalności firmy naszym priorytetem jest utrzymanie wysokiej i stabilnej pozycji wśród podmiotów z branży usług ciepłowniczych.

OBOWIĄZKI:

– Bieżąca obsługa obiektów, utrzymanie w stanie gotowości eksploatacyjnej systemów ciepłowniczych i urządzeń technicznych,

– Wykonywanie drobnych prac montażowych (hydraulicznych),

– Utrzymanie w właściwym porządku podległych urządzeń, instalacji, sieci oraz pomieszczeń,

– Umiejętność diagnozowania awarii i usterek,

– Monitorowanie pracy powierzonych urządzeń, usuwanie awarii,

WYMAGANIA:

– Wykształcenie techniczne średnie lub zawodowe,

– Umiejętności pracy w zespole,

– Prawo jazdy kat. B,

– Mile widziane świadectwo kwalifikacyjne SEP, E grup 2,

OFERUJEMY:

– Ciekawą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,

– Warunki płacowe, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy,

– Możliwość podnoszenia kwalifikacji,

– Umowę o pracę,