Telemarketer – praca w domu, dla niepełnosprawnych

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Mediator
Miejsce pracy: warszawa, radom, płock i inne
Oferowane wynagrodzenie brutto: 2000
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Mediator – Kancelaria Prawna poszukujemy telemarketerów, do pracy w call-center. Praca w domu.

Obowiązki:

> nawiązywanie kontaktów telefonicznych i budowa relacji z klientami,

> tworzenie bazy potencjalnych klientów oraz współpracowników,

> umawianie spotkań

> promowanie usług Kancelarii Mediator

Wymagania:

1. doświadczenie w pracy telemarketera lub komunikatywność,

2. umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych,

3. dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu,

4. osoby z niepełnosprawnością,

5. wymagana praca 7 godzin / dzień

6. komputer

Oferujemy:

> narzędzia do pracy, telefon,

> szkolenie i materiały,

> wynagrodzenie godzinowe + prowizja.

Oferta dla osób bezrobotnych.

Oczekujemy CV oraz odniesienia się do każdego z 6 punktów powyższych wymogów.